Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok máshogy az új...

Miért látok máshogy az új szemüvegemmel, mikor ugyanolyan a lencse? Ilyen szédülős érzés.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem jól van becsiszolva. el kéne menni beméretni, mondjuk visszavinni a szemészhez
2010. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet rosszul becsiszolva?
2010. nov. 12. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A fejed nem szokott fájni tőle? Menj vissza oda, ahol csináltattad, és vizsgáltasd be (vagy esetleg másik optikába), lehet hogy nem olyan dioptriájú lencse került bele, mint amit felírtak. Ha semmi baja nincs a szemüvegnek, tehát teljesen olyan, mint amit az orvos felírt, akkor menj vissza az orvoshoz újabb vizsgálatra. De szerintem a szemüveggel van a gond, egyszer nekem is volt olyan, hogy nem jó lencsét raktak bele...
2010. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felvettem és kb. fél nap alatt megszoktam. Most már lehet, a másik lenne furcsa..
2010. nov. 15. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul becsiszolva. Tán optometrista vagy?
2010. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, ezért kérdezem, hogy mit lehet elrontani rajta..?
2010. nov. 16. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!