Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehetett ez? Lent részletezem.

Mi lehetett ez? Lent részletezem.

Figyelt kérdés

ma évnyitó után volt of. óra.. és mikor írni kellet és a papír fölé hajoltam "ki zoom-olt" a szemem .. és mikor rá koncentráltam megfájdult a fejem... mikor távolabb tettem akkor jobb volt mert nem kellet fölé hajolni +rá koncentrálni..

mikor nem koncentráltam rá mint mikor elbambulok úgy elmosódtak a betük...

de azóta már teljesen jó..

ezelött sose volt ilyen.. mindíg jó volt a szemem, és még most is jól látok messzire is.. + kb minden nap átlapozom a blikket és ami tetszik elolvasom


2009. szept. 1. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Folyamatosan figyeld a látásodat, mert nálam így kezdődött a távollátás /öregszeműség/. Ittam egy deci/!!!/ sört, a kezembe vettem egy újságot és elkezdtek mozogni a betük. Azt hittenm becsiptem. Aztán elővettem ugyanazt az újságot két óra múlva és ugyanúgy "utaztak" a betük. De az is lehet, hogy a vérnyomásod tért el a megszokottól /izgalom/ és bezavart a látásodnál. Ha viszont messzebbre eltartva az olvasnivalót látod csak teljesen tisztán, akkor a szemeddel van baj. Menj orvoshoz!
2009. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!