Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kérem segítsen aki tud!...

Kérem segítsen aki tud! Milyen görbületű kontaktlencsét kaphattam?

Figyelt kérdés
Már tettem fel kérdést, de további segítségre lenne szükségem! A próbalencse, amit kaptam :Coopervision Proclear Toric és a papírom szerint 8.6-os görbületű....de ez lehetetlen!! Ugyanis se magyar, se angol oldalon nem létezik ebben a típusban 8.6-os, csak 8.4-es és 8.8-as. Honnan deríthetném ki, hogy melyiket kaptam? Az optikába nem szeretnék már visszamenni, mert nem kaptam segítséget. Van valami szemmel látható különbség köztük vagy hogy jöhetnék rá?
2012. júl. 9. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Van belőle 8.6os. Ha 0.4-gyel változna a görbület, akkor az túl nagy különbség lenne a kettő között. Ezért szokták 0.2esével.
2012. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vag 0.1-el. Nem tudom, az biztos hogy a 0.4 az már majdnem egy fél. Túl nagy lenne. :) Nyugi, nem kell aggódnod. :)
2012. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nincsen belőle. Ez tuti. Tórikusból nincsen.
2012. júl. 9. 20:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Legalábbis én nem tudom elhinni, hogy neten ne lehessen elérni ha van 8.6-os.
2012. júl. 9. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megnézni, ha nincs doboza, hogy milyen ami épp a szemedben van.

Abból amit te írtál valóban csak 8.4 és 8.8 létezik, tehát biztos hogy nem 8.6-os görbületűt kaptál.

2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De valahonnan nem lehetne megállapítani, hogy melyiket kaptam? Azért 8.4 és 8.8 között elég nagy különbség lehet.
2012. júl. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!