Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért sötétedik el a szemem?

Miért sötétedik el a szemem?

Figyelt kérdés
Korán reggel, ha gyorsan felkelek az ágyból vagy, ha a kádból kiszállok, illetve még ezen kívül párszor megesik, hogy elsötétedik a szemem, csak feketeséget látok (legtöbbször még "egy ponton" látok), aztán pár másodperc elteltével ismételten látok. Illetve, van mikor ezt a jelenséget egy lezsibbadás követi, meg kell állnom a fal mellett, mert mintha össze akarnék esni. Miután ismét látok, a zsibbadás is megszűnik. Ez a lezsibbadás ritkábban történik. Ez miért van?
2012. júl. 12. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van néha ilyen, asszem az alacsony vérnyomással függ össze, de ebben nem vagyok biztos. Neked nem szokott valamilyen gond lenni a vérnyomásoddal?
2012. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban a hirtelen vérnyomás változás miatt van, nekem is ez van elég gyakran.
2012. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is van már egy pár éve. Többnyire olyankor mikor időjárás változás van. Ilyenkor inni szoktam egy kávét aztán az valamennyire helyre tesz. És tényleg a vérnyomás ingadozás miatt van. Egyébként nekem volt már olyan hogy ugyanez jött és utánna tényleg össze is estem úgyhogy ha ilyen van figyelj rá, és ha nagyon rossz vagy nem akar helyre jönni akkor próbálj meg szólni valakinek. :)
2012. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. júl. 16. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!