Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Károsulhatott a szemem?

Károsulhatott a szemem?

Figyelt kérdés
Párszor kipróbáltam hogy hány másodpercig bírom ki pislogás nélkül. Az utolsó másodpercekben már erős szúrást éreztem a szememben(igyekeztem egy pontba nézni), majd miután becsuktam, a szemem elkezdett könnyezni(a szúró fájdalom elmúlt).

2012. júl. 14. 15:22
 1/4 Antimod ***** válasza:
Nem, de ha gyakran mesterségesen kiszárítod így a szemedet, akkor hosszú távon számolhatsz károsodással.
2012. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szemed kiszárad, azért kell pislogni, hogy folyamatosan nedves maradjon. a te szemed is kiszáradt, ezért szúrt.
2012. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
max. 20 alkalommal próbaltam még egy éve, azóta nem csinálom(azthiszem ez a száraz szem teszje - igaz ekkor csak pár másodpercig nem szabad pislogni)
2012. júl. 14. 15:38
 4/4 Alaque ***** válasza:

Sok mindent kibír ám a szem. Lassan kilenc éve kemény kontaktlencsét hordok, és a szemem annyira megedződött, hogy ha nincs rajta a lencse, szó szerint akármeddig kibírom pislogás nélkül, és még csak nem is szúr fájdalmasan.


Üdvözlettel:

a farkasszemnéző világbajnok

2012. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!