Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet 12 évesnek kontaklencse?

Lehet 12 évesnek kontaklencse?

Figyelt kérdés
Vagy hát kistestvérem 12 éves és kéne neki kontaklencse mivel nekem csak tavalytól van (most vagyok 15) nemtudom hogy neki még lehet-e?? és hogy ilyen olcsón online megrendelni egy hónapra elegendó úgy kb mennyi mert én 10.000 ért szoktam rendelni egy hónapra.. előre is köszönöm:)

2012. júl. 15. 12:25
 1/7 anonim válasza:
0%

Csak 18 év felettieknek lehet , de ennek megvan az ára...

Annál jobb a szemüveg , sokféle színből válogathat a kisfiú. Biztos talál neki valót.. A szemüveg sokkal olcsóbb is. Olyan 9000 ft lehet.

2012. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet 12 évesnek is, ismerek olyat, mivel sportol rendszeresen. Tudja használni, berakni, kivenni minden nap, elég érett hozzá. De a legtöbb 12 éves szerintem nem ilyen. Sokan még kezet sem mosnak wc után... ha kézmosás nélkül nyúlkálna a szemébe igencsak gyakran fertőzést kapna, meg is vakulhat tőle.

Te 10ezerért rendelsz 1 hónapra? Az marha drága. Nekem fél éves adag kerül annyiba. Internetről rendelve. De az első dobozzal mindenképp optikusnál kell venni, mert ott adnak próbalencsét.

2012. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első komment: Ki mondta hogy fiú...? Amúgy meg azért akar kontklencsét mert nem kell neki szemüveg... mindenki csúfolja az osztályban mert ő az egyedüli szemüveges.. és azért kéne neki kontaklencse..

Második kommentelő: Nagyon szépen köszönöm,ez hasznos információ volt az előbbivel ellentétben.. És még annyi hogy hol lehet ilyen olcsón rendelni..

2012. júl. 16. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Googleban szoktam rákeresni a lencse márkámra, és ott rendelem ahol a legolcsóbb. Több oldal is van.

[link] - egyik kedvencem

2012. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 éves kortól..
2012. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze. mondjuk nekem csak sportoláshoz kell...13/L
2012. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első! Én 25 vagyok és 10 éve használom:D Ki mondta neked, hogy csak 18 éves kortól lehet? Pff...
2012. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!