Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » S. O. S! Mitől folyik úgy a...

S. O. S! Mitől folyik úgy a genny a kislányom szeméből, mintha sírna?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a kislányom. már tegnap is olyan fura volt a szeme, de ma egész nap felgyűlt a szemzugban a váladék és folyott ki a genny a szeméből, mintha sírna! Mit csináljak vele? Ügyeletre vigyem?
2012. júl. 18. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én már indulnék is.
2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Huzatot kapott? Vagy nem bírja a szeme a napfényt
2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ügyelet. Kap szemcseppet.
2012. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kötőhártya-gyulladás.

SOS orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Esélyes a kötőhártya gyulladás. Nem is értem miért vártad meg vele az estét. Irány az ügyelet,vagy a legközelebbi kórház!
2012. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet könnytömlő-gyulladás is. Különösen csecsemőknél.
2012. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a kérdezgetés helyett bevinnéd az ügyeletes orvoshoz vagy csak felhívnád? Itt mindenki hűdeprofi ám a témában... látom sokat jelent neked a gyereked...
2012. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Jubilee ***** válasza:
A kislányomnak állandóan kötőhártya gyulladása volt csecsemőként. Át kellett mosni a könnycsatornáját, utána megszűnt a probléma. Minél előbb antibiotikumos szemcsepp kell a kislányod szemére. Vidd el most ügyeletre!
2012. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kislányomnak is átmosták a szemét 1 hete, de a másikat! Születése óta csepegtetek a szemébe és minden nap többször át is mosom! Ezért nm mentem el vele eddig orvoshoz, mert születése óta gond van vele és nem tűnt fel, de a genny csak 5-6 óra óta folyik! És IGEN IS FONTOS NEKEM és MINDENT megteszek érte, kikérem magamnak! Azért írtam ide, mert nálunk nincs ügyelet és a másik városba kellene bevinni! Vettem neki gyorsan 6 előtt a gyógyszertárban homeós szemcseppet (csak, mert annyira nem érdekel a gyerekem egészsége!!!), gondoltam várok kicsit, hátha javul, addig meg megkérdeztem a véleményetek! BOCS!
2012. júl. 18. 20:06
 10/15 Jubilee ***** válasza:
88%
Próbáld meg a homeos szemcseppet, és akkor reggel menj el vele mindenképp az orvosotokhoz! Esetleg hívd fel telefonon az ügyeletet, és kérdezd meg, hogy bemenjetek-e vagy várhatsz-e reggelig! Jobbulást a kicsinek! (S ne vedd magadra mások gonosz beszólásait!)
2012. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!