Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Van egy lyukas...

Mi lehet ez? Van egy lyukas fogam, alul, leghátul, és az ínyemen, ahol a rossz fogam van, van egy nagy dudor. De nem folyik belőle semmi, se genny se semmi. Mi lehet az a dudor?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvos megmondja. Mi csak találgathatunk.

Decemberben én is feltettem egy kérdést éppen itt, szintén fog-problémával kapcsolatban (sajátom, bár nekem betömte a fogorvos és az új tömés miatt (??) 2 hétig is fájt, azelőtt nem, csak nyilalt néha). Kaptam ugyan tanácsokat itt, ill. rákerestem interneten a problémámra, mégis végül teljesen más lett a helyzet....

2010. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beleköltözött az Alien :)))Viccet félretéve, fogorvos, már csak a lyukas fogad miatt is.
2010. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Begyulladt a fogad és a gennytől van a dudor, nem tud hol távozni. Ha szerencséd van, akkor megúszod gyökérkezeléssel, de valószínűbb sajnos a foghúzás, pláne hogy hátsó fogról van szó.
2010. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!