Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések, ti vissza...

Kontaktlencsések, ti vissza szoktatok járni vizsgálatra rendszeresen az optikába?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek én akkor voltam mikor első vizsgálatot kellett csináltatni és betanították. Azóta egyszer sem, pedig ez már jópár éve volt és azóta is minden nap lencsét hordok. Baj nem volt sose a szememmel, romlani nem romlott a látásom, ennek ellenére baj hogy nem járok? Egyáltalán mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat hogy csak megnézik minden rendben? Ti milyen időközönként jártok?

2012. júl. 20. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól látsz továbbra is, akkor semmi baj. Én el szoktam menni olyan évente 1x, amikor ingyenes, nekem néha romlik :S
2012. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem szolnak ott amikor mész az uj adag lencséért hogy kéne vizsgálat mert rég volt?
2012. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki a fene vesz boltban lencsét?
2012. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lencséimet a netről rendelem mindig. Feleannyiba kerül.
2012. júl. 21. 00:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért szerintem néha nem árt megnézetni1-2 évente, változik a szem és nem mindig észrevehetö, csak akkor veszed észre amikor ujat kapsz hogy jééé tényleg igy jobb.
2012. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel ott veszem mindig a kontaktlencsét, évente ott helyben meg is csinálják a vizsgálatot.
2012. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én havi lencsét hordok, és mindig negyedévenként rendelem az optikába a lencsét, mert 6 db-osat veszek(persze ez értendő), és mindig rendelés előtt megvizsgálja. tehát én kb. 3 hónaponként megyek
2012. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!