Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencse csomagolásán...

A kontaktlencse csomagolásán fel van tüntetve az összes adat?

Figyelt kérdés
Egyelőre próbalencsém van, de ha beválik valamelyik, szeretném tudni pontosan milyet is hordok. A kontaktológustól viszont ciki lenne elkérni, ráadásul nem is biztos, hogy mindet megmondaná. Idővel kipróbálnék más, nem utolsó sorban olcsóbb lencsét is. Amit Ő forgalmaz elég húzós, igaz a jellemzői igen ígéretesek...
2012. júl. 23. 12:09
 1/5 Snapette ***** válasza:
Igen, minden adat fel van tüntetve rajta.
2012. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A torikus lencséknél is? Tehát a csomagoláson szereplő adatok alapján ki tudok próbálni más gyártótól származó lencséket?
2012. júl. 23. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, rajta van minden adat. De azt nem értem a kontaktológustól miért ciki elkérni, hiszen alapból kéne hogy kapjál róla egy A4-es lapot, amin minden rajta van. Pont ahogy más vizsgálatok után is kapsz ilyen lapot arról hogy mi bajod. Ha nem adta oda valami oknál fogva akkor kérd el. Mivel ezt kötelező lenne kiadnia.

Azt mondjuk nem ajánlanám hogy neten rendelgess mindenfélét, mert az adatokat ugyan tudod, de ettől még nem biztos hogy jó lesz a lencse neked. Tórikus nem is olcsó, hogy csak úgy kidobálj rá 7-8ezreket. Bár te tudod mit engedhetsz meg magadnak. Én inkább próbalencsét kérnék az optikában ha találok egy olcsó fajtát amit ki akarok próbálni.

2012. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 16:25


Gondolom azért nem adott még, vagy lehet nem is ad, mert Ő az egyeduralkodó optikus a térségben (szó se róla, le a kalappal előtte! Nagyon jó munkája van és nagyon kedves is), egyedüli konkurenciája az internet. Meghát Ő az opticnet tagja, szerintem kizárólag bioflex lencséket forgalmaz, amely a jellemzők terén viszi a prímet. Csakhát, ha nem bírom a szóbanforgó lencséket akkor csak kipróbálnék mondjuk egy air optix, vagy egy acuvue oasys-t. És persze a pénz sem elhanyagolható dolog: Az opti free replenish szert közel 4 ezerért adja, máshol meg bőven 3 ezer alatt van. Ezen az elven a lencséket sem adja szerintem túl olcsón.

2012. júl. 23. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kényelmetlen, vagy bármi miatt nem jó, akkor biztos ad másik próbát.

Neki sem célja, hogy máshol vedd a lencsédet, mégha olcsóbbat is kell eladnia.

2012. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!