Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemorvosnál nem látom a...

A szemorvosnál nem látom a táblákat, jól teszem amit csinálok? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szemorvosnál szemüveg nélkül nem látom a táblákat, ezért úgy szoktam csinálni, hogy gyorsan mikor nem figyel senki oda szemüveggel elolvasom az első 1-2-t , mert szemüveg nélkül nem látom egyiket sem.

Ez nagyon nagy gond szerintetek ? 2,25 dioptriás szemüveget hordok.


2012. júl. 24. 09:54
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:
100%
Ez miért jó neked? Nem gondolod, hogy csak magaddal tolsz ki?
2012. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Idióta, most miért jó neked, hogy nem a jó dioptriát hordod...
2012. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha magadnak akarsz rosszat, csináld nyugodtan
2012. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
komolyan léteznek ilyen hülye emberek?
2012. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak magadat csapod be ezzel. Egy rendes szemorvos gépi vizsgálattal amúgy megállapítaná szerintem, hogy romlott a szemed.
2012. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint írták csak magadat csapod be.. ráadásul tudatosan a dioptria csalással tovább rontod a látásod. Majd csodálkozol ha legközelebb már szemüveggel sem tudsz egy ajtón bemenni?
2012. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Julie S ***** válasza:
És ezzel mi a célod? Ha gyengébb dioptriát szeretnél, azt is meg lehet beszélni a dokival. Ha meg kötelező vizsgálat, akkor sem kell "hazudni", hiszen az elvileg érted van.
2012. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme.

Egyáltalán neked ez miért jó?

2012. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A téma címét nem így kellett volna írni...

Én csinálnám az igazat, csak ott van anyum, és ő olyan félve néz rám, hogy ennyire rosszul látok, hogy nincs szívem még jobban elszomorítani.

Ha gyengébb szemüveget hordok, akkor romlik a látásom ? Ezt eddig nem tudtam. És aki nem hordja a szemüveget, és azt mondja hogy megjavul a szeme? Nem igazán értem ezt...

2012. júl. 24. 16:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Akinek szemüveg kell és gyengébbet hord rongálja a szemét. akinek szemüveg kell és nem hordja szintén csak rongálja a szemét, csak úgy magától nem javul meg a látás.
2012. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!