Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Okozhat e kárt a szemben egy...

Okozhat e kárt a szemben egy rosszul megválasztott görbület? Két szemorvosnál jártam, az egyik 9-ces görbületet a másik 8,5-ös görbületet állapított meg. Lehet ekkora eltérés? A 8,5-ös berakáskor "hólyagos", ütögetni kell, a 9-es rálapul, kiszárad.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Állítólag okozhat gondot. De nekem sose volt gondom belőle. 8.4-et állapított meg a doki, ennek ellenére hordtam már 8.6, 8.7, 8.3-as lencséket is. Én nem éreztem különbséget. A szememnek sincs semmi baja tőle.


Viszont az fura hogy két helyen két különbözőt mértek... valamelyik elcseszte, én visszamennék hogy mérjék újra mindkét helyen mert valami nem stimmel.

2010. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!