Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse rendelés interne...

Kontaktlencse rendelés internetről? Szeretnék pár tanácsot.

Figyelt kérdés
Egyelőre próbalencsém van, de net-ről szeretném rendelni a továbbiakban, mivel olcsóbban jövök ki, mintha furikáznék több tíz kilométert. Biofinity Toric lencsét szeretnék, és egy dobozba 3 db van. Azért, hogyha netán elszakad az egyik, legyen utánpótlás? Nem vagyok olyan jártas még ebben, úgyhogy nem tudom. A két szemem sajnos nem egyforma dioptriás, úgyhogy még ez is. Elmagyaráznátok nekem pár dolgot a választásnál is?
2012. júl. 30. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit magyarázni a választáson, amilyen a próbalencséd, olyat vegyél, és nincs meglepetés.

[link]

Ha nem egyforma a két szemed, értelemszerűen két dobozzal kell rendelned.

2012. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyat rendelj amilyen próbalencsét kaptál, gondolom papírod van az adatokról így meg tudod rendelni, ha nincs papírod akkor kérd el az optikában ahol vizsgáltak.


3 db azért van a dobozban mivel a legtöbb ember 2szeme különböző dioptriás. Így 2 dobozzal kell rendelned, úgy lesz meg a 3havi adag. 3+3lencse.


Ha nem tudod még honnan rendelj googlen keress rá a kontaktlencsére, nézd meg hol a legolcsóbb postával együtt számítva.

2012. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán itt a legolcsóbb: [link]
2012. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja nem, ez nem toric..... akkor amit az első linkelt.
2012. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is a netről rendelem, mert az szemészem kb. a duplájáért árulja! :) Én azt javaslom, hogy 2 dobozt rendelj mert akkor megvan a 3 pár lencséd. Nem kell aggódni nem veszik el! [link] Én innen rendelek. 1 nap alatt ki is szállítják. Amúgy én nem 1 hónapig szoktam egyet használni, hanem addig amíg a szememet nem zavarja. Az előzőt 3 hónapig hordtam. Én is biofinityt használok, de nem tórikusat. Remélem segítettem.
2012. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. :)
2012. júl. 30. 21:44
 7/11 anonim válasza:
lencsek.hu ról tudsz rendelni nekem bevált de olyat rendelj amilyet adott az orvos és ha az jó akkor olyat! ne hasonló adatut mert más az anyaga vastagsága és görbülete átmérője és teljesen más lesz. azért van 3db egy dobozba h ne kelljen havonta rendelned. és amit az utolsó irt ne tartsd be mert nem véletlen 1 hónapos az a szem nem játék ezt már megtapasztaltam... egy 1.5 hónapig nyugodtan hordhatod mert télleg jó kontaktlencse de ne tovább
2012. júl. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tórikus lencsém van. Az a baj ezekkel, hogy van tengely, dioptria, cilinder és görbület értékük. És emiatt sok a variáció és nem nagyon tartják őket készleten. Több webshopot is próbáltam és mindenütt 4-5 hét. A legjobb az eoptika.hu volt.
2012. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És persze a címét kifelejtettem: [link]
2012. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

E-optika

[link]

Lencsebolt

[link]

Lencse.hu

[link]

Optilen

[link]

Ofotért

[link]

Lencsék.hu

[link]

Happyhairshop

[link]

Lencserendelés.hu

[link]

E-lencse

[link]

Contackt Lens Center

[link]

Alensa

[link]

Yukka

[link]

Kontaktlencse centrum

[link]

Lens

[link]

Style Optika

[link]

Dr.Dio

[link]

Shoptika

[link]

Netoptik

[link]

Lencsebutik

[link]

Bolthely

[link]

MyLens

[link]

Best Gaze

[link]

Lencse 24

[link]

Kontaktlencséthordok.hu

[link]

Lencsém.hu

[link]

Kontakt-Lencse.hu

[link]

Kontaktlecsék.hu

[link]

SharpEye

[link]

Kontaktlencse.com

[link]

Kontaktlencse 24

[link]

Kontaktlencsét.hu

[link]

Optika Diszkont

[link]

Lens for me

[link]

Optik Shop

[link]

Lencse Direkt

[link]

Kontaktlencsebolt

[link]

Optilens

[link]

Diszkontlencse

[link]

Vision Express

[link]

Tutilencse

[link]

2017. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!