Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse rendelés interne...

Kontaktlencse rendelés internetről?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy nem tudom mennyire számít az internetről megrendelt kontaktlencséknél hogy esetleg nincs azonos görbületbe vagy átmérőbe és cilindere mint ami fel van írva. Sok online rendelésnél nem is lehet ax-ot választani ami nekem eltérő a két szememnél.

Baj ha nem találok pont olyat mint ami fel van írva?


2010. aug. 7. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy kezdjem a végénél:

Amit bemértek, az alapján kell választanod.

Mégn netről ugyan nem rendeltem, de ha cilinderes is van, meg más ax.... Hát lehet hogy "élőben" kellene inkább.

2010. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan nics, h nem találsz olyat, ami neked fel van írva. mit használsz, márka?
2010. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én már rendeltem netről, eddig csak 1szer, mert még csak 2 hónapja vagyok lencsés, ha megírod, h milyen kell segítek
2010. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már kb. egy éve netről rendelek(yukka.hu). Az a vicces, hogy neten tájékozódva jobb lencsét sikerült találnom, mint amit az optikusom felírt. És akkor még az árról nem is beszéltem, ami ugye így kedvezőbb is. Nekem eddig teljesen korrekten működött.

Egyébként előfordult már, hogy a saját optikusom is írt fel olyan lencsét aminek kicsit eltérő volt a görbülete meg az átmérője. Szerintem a víz tartalma és az oxigén áteresztő képessége is nagyon fontos, én azokat néztem meg nagyon rendelés előtt. Nekem is van egy kis cilinderem de mivel nagyon gyenge, nem használok speciálisan erre szóló lencsét.

2010. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

iWear dr T Supremet használok

egyik szem: görbület 8.8 | átmérő 14.4 | pwr -1.00/-0.75 | ax 70

másik szem:görbület 8.8 | átmérő 14.4 | pwr -1.00/-0.75 | ax 90

2010. aug. 7. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez hasonló csak más márka.

[link]

2010. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olyan internetes oldalt kell választanod, amin bejelölheted az ax-ot!! Én tudok egy nagyon megbízható oldalt: [link] Az áraik írtó kedvezményesek:)
2011. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!