Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudnék szép szemüveget...

Hol tudnék szép szemüveget készíttetni magamnak és mennyiért?

Figyelt kérdés

Elég erős(-10 és-11D-s)kellene. Jelenleg kotaktlencsét hordok, de mivel sokszor nem bírja a szemem, bepirosodik, stb, ezért szeretnék magamnak szemüveget csináltatni.

2és fél évvel ezelőtt készítettem már egyet, de nem sikerült túl jól a keretválasztás, mert mivel vastag keretet választottam, a csiszolás során nem tudtak olyan sokat lecsiszolni a lencséből, mint amit én szerettem volna, így nem olyan, mint amilyen elképzeltem.


Az igaz, hogy minél kisebb a keret és lehetőleg ovális alakú, úgy annál szebbet lehet belőle csinálni?


2009. júl. 18. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb cégeknél Ofotért meg ilyenek igen nagy a választék. Én is órákig válogattam, próbálgattam, végül meglett a tuti szemüveg. A mennyiért az sok mindentől függ, a keret márkája, meg az üveg, vékonyított-e vagy se, ha igen mennyire, milyen védelme van az üvegnek (uva, uvb..stb)...stb. Tavaly csináltattam meg Gucci keret volt 40 ezer, és az extra vékony üveg, fényvisszaverő, uva, uvb szűrős 40 ezer, így összesen 80 ezer volt. Amiből a munkahelyem fizetett 20 ezret.
2009. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pécsett az Ofotértben most van egy olyan akció, hogy szemüvegkeret+lencse 7000Ft-ért, én ma voltam ott, augusztus elején lesz kész. Legalább 40 féle keretből választhatsz.
2009. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz, sajnos nem pécsi vagyok, meg hát mivel nekem alapból vékonyított kell, sztem sehol nem úszom meg 50E alatt... :(
2009. júl. 24. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
nézd meg a helyi ofotértben, hogy ott nincs-e ez az akció
2009. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!