Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan szoktatok le a cigarett...

Hogyan szoktatok le a cigarettáról?

Figyelt kérdés
Mennyit segített az e-cigi vagy a nikotintapasz?Egyáltalán van e valami haszna,vagy csak fölösleges pénzkidobás?
2012. aug. 3. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
hoppá nem jó témába rakta ez a sz@r :D bocsi :)
2012. aug. 3. 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukám vagy 20-30 évig dohányzott.Amikor megint pajzsmirigybeteg lett,végleg leakart szokni róla (kb. 3 hónapja).Egyszerűen kontrollálta magát,mindig azt mondogatja: ¸¸ Minden fejben dől el . ˝ Helyette most sütiket,édességet eszik . Nem éjjel-nappal,de elég gyakran.Mindig van itthon valami nasi.
2012. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam akarat kérdése volt. Le akartam tenni és ennek már 2 és fél éve. És azóta sem szívtam még egy slukkot sem. Én semmilyen tapaszt nem használtam, csak letettem és többet nem gyújtottam rá. Ha valaki nem akar leszokni, akkor azon a tapasz sem segít. Legalábbis én így gondolom.
2012. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem teljesen szoktam le, de levittem napi 20-ról 4-re. Először megegyeztem magammal, hogy legalább két órának kell eltelnie két cigi közt. Ez volt a legnehezebb, de így levittem 10-re, és onnan már könnyű volt. Most étkezés után engedélyezek magamnak egyet, és lefekvés előtt egy utolsót.Már négy éve tartom ezt a rendszert.
2012. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én úgy csinálom mától,hogy kb fél dobozra leveszem a rendes cigi adagot,de tolom mellette az e-cigit is.ma még csak 1 szálat szívtam el eddig a délelőtt fél doboz helyett. :D ha cigizhetnékem van egy slukkot veszek az elektromosból és nem is kell egy darabig :)
2012. aug. 4. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!