Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Apámat le szeretném szoktatni...

Apámat le szeretném szoktatni a cigarettáról és ő is le akar szokni de nem tudja hirtelen lerakni és csak úgy abba hagyni a szívását, hogyan tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az jó, ha a papád le akar szokni a cigarettáról, tudniillik csak azon múlik, hogy az illető akarja is. Vegyél neki Niquitin tapaszt. Kicsit drága, de megéri, mert ha reggel felragasztja, akkor egésznap nem kell a cigaretta. Én is tapasszal hagytam abba 4. éve, 30 évig bagóztam.
2011. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem az a véleményem, hogy a tapasz nem sokat ér, de lehet, hogy másnál használ. Egy nagyon erős akarat kell hozzá semmi több, mert ha csak mondogatja, de igazából szívni szeretné, akkor semmit nem ér. Úgy a legjobb, ha pl még ma szívja, akkor másnap reggeltől már nem gyújt rá, ennyi az egész. Nagyapám mindig azt mondta, mikor látta, hogy egyre feljebb megy az ára, megutálta. Nagyon drága és semmi értelme, ezért nem is gyújtott rá többé. Sok sikert, kitartást!
2011. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

e-smoker :)

Keress rá a neten.

2011. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg csak akarat kérdése, ezzel szemben vannak olyan hasznos ötletek és tanácsok, amik segíthetnek átlendíteni őt a kritikus pillanatokban.


[link]


Ez egy hasznos oldal, sok információt megtalálsz rajta.

Nem muszáj egyébként egyből eldobnia, az én véleményem szerint mondjuk az a leghatásosabb. Hallottunk már többféle leszokási sikertörténetet. Saját tapasztalat szerint az első pár nap rémséges, üvölt a szervezet nikotin után, utána könnyebb, de nem könnyű!

Emiatt mondjuk nem érdemes sajnálni egy dohányost sem, aki volt olyan idétlen, hogy rászokott - pl én is - az megérdemli, hogy szenvedjen a leszokással és próbára tegye az akaraterejét!

Annyi biztos, hogyha belevág, akkor sokszor lesz feszült és ezekben a helyzetekben neked kell alkalmazkodnod majd hozzá, próbálni megnyugtatni, és nem tovább fokozni az idegességét, mert akkor rá fog gyújtani.

Sok sikert!

2011. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igyon sok mentateát!
2011. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!