Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményed az elektromos...

Mi a véleményed az elektromos cigarettáról? Hogy vált be?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:16
 1/4 Orsi26Varga válasza:
Uhh,hallottam,hogy egy szinésznő ilyen cigit sziv,de csak azért,mert ilyenkor úgy érzed,mintha cigiz szivnál,de nem,csak egyszerűen ezt a hatást váltja ki a szervezetben,de kétlem,h káros,bár pontosam nem tudom,még csak 12 éves vagyok :D
2011. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk abszolút bevált. Először a párom édesapjának vettünk ilyet, bár nem fűztünk hozzá sok esélyt, hogy beválik, mivel ő 30 évig erős dohányos volt. Nagyon meglepődtünk amikor 30 év dohányzás után sikerült letennie az elektromos cigi segítségével. Egy kis ideig szívta, majd azt is letette, ma már teljesen füstmentes életet él, pedig ilyen hosszú dohányzásba már belegondolni is sok. Úgy gondoltam, teszek egy próbát, vettem egyet énis, én 8 évig dohányoztam, elég erősen. Nekem is bevált, bár én még szívom. Igen, nem ugyanaz az érzés, de meglepően jó. A rendes cigit egyáltalán nem kívánom, azt hiszem jó úton haladok. Hallottam olyanról is akiknek nem vált be, de nekünk itthon maximálisan pozitív véleményünk van róla.
2011. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
elég állat, mert elhet vele cigizni a tanteremben. Meg nem is olyan káros.
2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nem ugyanaz az érzés, de nagyon hasonlít az igazihoz. Sokkal könnyebb vele leszokni, mint nélküle. Vagy ha nem is szoksz le, legalább nem mérgezed magad, és senki mást. És lehet zárt térben is!!! hihi:)
2011. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!