Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontaktlencse teljesen...

A kontaktlencse teljesen hátracsúszhat a szemem mögé?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokszor volt olyan hogy vagy a sarokba dörzsöltem, vagy a szemem mögé, már attól féltem ottmard, vagy hátraesik. Minap azt hittem előre jött már, mondom jól megcsípem, jő erősen, ki ne essen a kezemből. Persze hogy a szemem csíptem meg :D:D ilyet még nem éreztem. Tök pua akármi a szemem is... :D De a lényeg,a kontaktlencse hátra tud csúszni?
2012. aug. 3. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen, de ha megtörténik ne ijedj meg, majd kifolyik az orrodon.
2012. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam olyanról hogy hátracsúszna. De szerintem inkább nézd meg hogy elől van-e a kontaklencse mielőtt hátranyúlkálsz. Érj hozzá a szemed elejéhez óvatosan. Érezni fogod hogy ott van-e.
2012. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már hogy folyhat ki az orrán? xD
2012. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az orrfolyás csak rémhír :D Na mindegy csak gondoltam forog a szemem ezért nem zárt sehol sem az érintkezés. Vagy nem tudom :D
2012. aug. 4. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud hátracsúszni. Fizikai képtelenség.
2012. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, az érintkezés zárt. Nem csapágygolyó a szemed. :)

Kezdő lencseviselő koromban gyakran elcsúszott a lencsém, és sokszor piszok nehéz volt kiszedni, különösen, ha a külső-felső sarokba vette be magát. De a szem mögé nem tud bemenni.

2012. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 4. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
A szem mögé nem tud bemenni a lencse. Nekem mondjuk még el sem csúszott sose pedig elég régóta hordom, ha dörzsölöm a szemem sem csúszik el sehova.
2012. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!