Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » PRK szemműtét után minden...

PRK szemműtét után minden esetben kell napszemüveget viselni?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint és az orvosok is azt mondják napszemüveg viselése "kötelező" UV sugarak ellen. A műtétem 2012-07-17. volt. Azóta jó sokáig még a lakásban is hordtam a napszemüveget, arra lennék kíváncsi hogy most is szükséges-e TV nézésnél, számítógépezésnél?( Maga a lámpafény nem irritál a TV fénye se csak a gépé.) Orvosi vizsgálatnál is lámpával világítottak a szemembe.. Orvostól erre a kérdésemre nem kaptam választ. Házban kicsit kellemetlen számomra a napszemüveg viselése és a látásom is jobb nélküle mint vele persze ez természetes mivel sötétít. Komoly válaszokat szeretnék erre kapni, ha lehetséges. Köszönöm! ( Egy kicsit kesze-kusza elnézést! )

2012. aug. 5. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát hogy meddig kell viselni és hol azt az orvosnak kéne megmondania.
2012. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lakásban nem kell, csak ha nyitott ablak mellett ülsz. Kint kötelező a napszemcsi, ha nem akarod, hogy visszaromoljon a látásod.
2013. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!