Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belepattant egy festékdarap a...

Belepattant egy festékdarap a szemembe mikor szedtem le a kapuról. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
Még tegnap előtt pattant bele, mikor szedtem le a kapurol a festéket. Tettem rá kamillát ki mostam és megpróbáltam ki könnyezni is, de még mindig fáj. Ez azt jelenti hogy még benne van vagy csak "utó" fájások? Ha benne van lehet bajom? És ha nincs akkor? Mit tegyek? Kérlek válaszoljatok.
2012. aug. 6. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Be van dagadva a szemhéjad? Ha nincs, akkor valószínűleg nincs benne semmi, de azért menj el a kórházba. Vele is volt hasonló, 2 perc alatt kiszedik, utána jobb lesz!
2012. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aya26 válasza:
Ha benne lenne, akkor kibírhatatlanul fájna, és azt éreznéd. Kenegesd még, ha 2-3 napon belül nem múlik mindenképp fordulj orvoshoz, de nem hiszem, hogy nagyobb baj lenne, de jobb az elővigyázatosság.
2012. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*veleM
2012. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!