Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Interneten biztonságos kontakt...

Interneten biztonságos kontaktlencsét rendelni? Eoptika.hu?

Figyelt kérdés
Biofinity kontaktlencsét szeretnék vásárolni, de az Ofotértnél nincs, így internetről kellene beszereznem.

2012. aug. 9. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, biztonságos. Szerintem már szinte mindenki netről rendel, többek közt én is. Sose volt semmi gond.
2012. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 eOptika válasza:

Sziasztok,


Én vagyok az eOptika ( [link] ügyvezetője. Köszönjük a sok visszajelzést!


Biofinity lencsét raktáron tartunk, valószínűleg még aznap ki tudunk szolgálni. Link a termékekre:

[link]


Szerintünk természetesen biztonságos az internetről kontaktlencsét rendelni, ha betartod a következőket:

1. Csak olyat lencsét rendelj, amit szakorvos vagy kontaktológus "illesztett" neked (vizsgálat keretében) és már próbalencsével ki is próbáltad

2. Csak megbízható helyről rendelj (pl. eredeti termékeket árulnak, legyen reklamációra, panaszkezelésre, garanciákra szabályzat).


Mi ilyen kereskedőnek tartjuk magunkat, és javasoljuk, hogy tégy velünk egy próbát. Most ingyenes 400 ponton az átvétel. Áraink azért olyan alacsonyak, mert hatalmas tételben vásárolunk és nem tartunk fent drága boltot.


Baráti üdv:

Lakos Péter

2012. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pont nemrég rendeltem először az epotika.hu-ról. Első lencsémet optikában vettem, így tudtam, hogy milyen lencsét rendeljek. A kiszállítást egy újságárushoz (pickpackpont) kértem így nem volt kiszállítási díj, és akkor vehettem át, amikor nekem volt jó. Mikor Budapestről elküldték a lencséket írtak egy ímélt, és egy nappal később, már az újságárustól jött a következő, hogy mehetek a lencsékért. Gyors, pontos, precíz :D 16/L
2012. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már több éve az Eoptikától rendelek, eddig semmi gondom nem volt vele. Előtte egy ideig az Elencsétől vásároltam, ott sem volt gond, de ők nem szállítottak pickpack pontra, de már lehet, hogy megteszik.


Mindenesetre nagyon megéri neten vásárolni, sokkal olcsóbb, ha pickpack pontra kérem, akkor kb 500 ft a szállítás, út közben felveszem az újságosnál, és meg is van. Persze emellett legalább élvente egyszer elmegyek szemészhez vagy optikushoz, hogy megvizsgálja a szemem.

2013. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Biztonságos. Én nem pont onnan rendelem, de ez lényegtelen. Ugyanazt kapod mint az optikában, kevesebb mint fele annyiért. Én személyesen szoktam átvenni a cuccot és egy optikában adják át a körúton.

Azért fontos hogy évente menj el szemvizsgálatra és először lencsében is nézzék meg a szemed hogy jó-e neked amit rendelsz.

2014. jún. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!