Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baja lehet a szememnek?

Mi baja lehet a szememnek?

Figyelt kérdés
Sosem erőltetettem túl:nem gépeztem sokáig, csak néha maradtam fel késő estig, nem dörzsöltem piszkos kézzel stb... Mégis egy reggel amikor mosakodtam arra lettem figyelmes hogy vörös az egész szemem fehérje. Eleinte még csípett aztán elmentem orvoshoz és 2 szemcseppet is kaptam,de ez sem segített. Már nem fáj a szemem ,de a szemvörösség egy bizonyos szint után nem múlik. Ha gépezek por vagy szél éri akkor elkezd egyre jobban véresedni. Ha nem erőltetem akkor visszahúzódik de sosem teljesen. Látásvizsgálaton jó volt a látásom, de akkor mi leheta szemem baja?

2012. aug. 26. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is kábé ez volt, kiderült, hogy félrekezelték a szemfertőződésem, menj vissza a szemészetre. Már azért se lenne rossz, mert esetleg belgyógyászati oka is lehet ennek.
2012. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Szerintem is fertőzés, menj vissza a szemészetre. Ezen kívül, vagy ezzel együtt nem árt, ha csöpögtetsz műkönnyet (pl. Tears) - mert gyanus, hogy szélre porra érzékeny. Ha pusztán ettől rendbejön, akkor nincs fertőzés.
2012. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!