Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik olyan lencse ami védi...

Létezik olyan lencse ami védi a szemet a számítógéptől? Használt valaki ilyent? Bevált? Érdemes?

Figyelt kérdés
Sokat ülök a számítógép előtt, és rövidlátó vagyok. Ma kell menjek szemvizsgálatra, és kíváncsi vagyok, hogy érdemes-e ilyen szemüveget csináltatni.
2009. júl. 27. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, létezik, monitor-szemüvegnek(lencsének hívják), nekem nincs látásproblémám, ezért nem dioptriás lencsével csináltattam, de meg tudják csinálni dioptriásra is.


NAgoyn sokat fájt a fejem a számítógéptől, mióta használom a szemüveget, nem fáj a feje, szerintem ha sokat ülsz gép előtt, érdemes beruházni egy ilyen lencsére.

2009. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Rövidlátó vagyok, és ilyen dioptriás szemüvegem van. Amikor megcsinálták a lencsét rátetetett az orvos egy védőréteget, mert tudta, hogy sokat ülök a gép elött és sztem érdemes, de ha már szemüveget (látót)akkor ajánlom az hogy egyúttal tegyél rá uv védőset. De sztem az orvos majd mindent el fog mondani ahogy nekem csak kérdezz.
2009. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!