Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Heló a bal szememnél a fölső...

Heló a bal szememnél a fölső szemhéjam bedagadt 1,5 hónapja elmentem orvoshoz adtak kenőcsöt de nem múlt el jelp?

Figyelt kérdés
szerintetek ez árpa Attól lehet hogy kicsit homályos a látásom ha kezelik az fáj ha kikaparják újra jól látok majd Pls segítsetek?

2012. szept. 6. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, rendszeresen visszatér. Amennyire megegyezik a tüneted velem (duzzadt felső szemhéj, pirosas, és ha hozzáérsz "dörzsölésesen" fáj) úgy használj kamillateás lemosást (langyosan) naponta többször és fontos hogy ne piszkáld, nyomkodd! Nekem akkor jön ki amikor piszkos kézzel önkéntelenül odanyúlok, vagy megdörzsölöm.

Jó pár napig tart mire elmúlik, de légy türelemmel! Ha két hét múlva sem javul akkor menj el egy igazi(nem sztk-ás) orvoshoz.

2012. szept. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!