Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya gyulladás esetén...

Kötőhártya gyulladás esetén mit lehet tenni hogy hamar elmúljon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz...
2012. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és fertőző is
2012. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Orvos megvolt, sajnos tudom hogy fertőző.

A páromnak van, 1 hétig se munka, és 3 napig a házból sem mehet ki.

2012. szept. 6. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Kamilla teával kell mosogatni,nekem bevált.
2012. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2012. szept. 7. 19:14
 6/10 ark86 válasza:

Első lépés. Derítsd ki mitől alakult ki.

Második lépés. Ebben a lépésben már tudni fogod az okot és az okozatot és érteni a miértedet. Vagyis a kérdésed volt helytelen ,mivelhogy sokkal nagyobb hatalommal bír mindenben a miértet keresni.Tehát ha ezt a pár sort megérted amit tiszta szívből írok most neked ,akkor már legközelebb hamarabb elmúlik a dolog mint gondolnád .Mert a nincs nem tud elmulni.a NINCS=NEM LÉTEZIK.

2012. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ark86 válasza:

Harmadik lépés. Most hogy már tudatosan is ismerjük a minket körülvevő döntéseket ,választ kapunk a problémánkra a jelen pillanatban,vagyis ha én járnék a te cipődben akkor megkérdezném miért nem képes hamarabb regenerálódni a sejt azon részemen.Számos lehetőség van amivel az eddigi elismert és mért gyógyulási folyamatokat lerövidíthetjük,vagyis rekordot dönthetünk.

Egyél és fogyassz olyan ételeket,ZÖLDSÉGEKET,amik főbb részt vesznek a tested azon működésében.pl.hagyma ,zeller,

de ezekre inkább keress rá a googleba,az a biztos.

2012. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szevasz! Ha fertőzés - szemészet, de gyorsan! Ha pl. hegesztés: ne menj éles fénybe, ha muszáj, napszemüveg. A langyos kamilla jót tesz, de 4-5 nap alatt -ha nem betegség - elmúlik anélkül is. A legfontosabb: ne piszkáld, mert csak rosszabb lesz!
2012. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem már 10 éve hogy volt. Colbiocin(asszem az a neve) cseppet irt fel az orvos. Nen tom,hogy a trianoni Magyarországon árulnak-e?
2012. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ark86 válasza:
Igen..az orvos alapvető dolog,bár ezt szerintem a kedves kérdező a kérdésében nem erre lenne kíváncsi..:) mivelhogy Neki nem csupán csak a gyógyulás lenne a CÉL hanem a "hamar" vagyis gyors gyógyulás a bioruháján{étertestén}.köszönöm ,ha segíthettem .További szép napot és sok pozitív gondolatot!:)
2012. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!