Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét akarok, vigyek...

Kontaktlencsét akarok, vigyek magammal pénzt?

Figyelt kérdés
Szóval bemegyek a boltba és megmondom mit akarok, vigyek magammal pénzt? Mennyit? Vagy majd később fizettetik ki velem? Esetleg kell valami irat is?
2012. szept. 7. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

optikától függ, elvileg a próbalencse ingyen van, de lehet hogy kérnek pénzt a betanításra vizsgálatra stb.

én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen, minthogy vissza keljen mennem még egyszer..

nekem három ezer forintot kellett fizetnem. azt nem tudom, hogy pontosan mire, de megvizsgáltak, betanítottak, megkaptam a próbalencsét és hozzá folyadékot.

2012. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem kb 7 ezer volt az hogy megvizsgáltak, betanítottak, próbalencsét és a hozzá való folyadékot megkaptam.

Drága volt...


Bementem és adtak időpontot, a vizsgálat után se kellett még fizetni hanem szóltak mikor meglett a próbalencse és a betanítás után fizettem.

2012. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!