Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Só ment a szemembe, lesz...

Só ment a szemembe, lesz ebből bármi probléma?

Figyelt kérdés
A biztonság kedvéért tettem fel a kérdést, miután belement azonnal lemostam vízzel, pár percig csípett aztán már nem. Nagyon picit piros de nem vészes, nem fáj, egy nagyon kicsit mintha homályosabban látnék arra a szememre de lehet hogy csak beképzelem. Rá pár percre csepegtettem Visine szemcseppel remélem az nem ártott neki!
2012. szept. 10. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz a szemednek. a könnynek is elég magas a sótartalma, ahogy pl az izzadtságnak is. elég, ha sima vízzal kimosod. gondolj csak bele: a szemed egész nap sós vízben ázik.

Ha a só szemcséi megkarcolnák a szaruhártyát, az még órák múlva is tudna fájni, de az is nyom nélkül elmúlik.

2012. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, meg amúgy is alvás közben kialszod :)
2012. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm tényleg elvéger a könny is sós... :D Köszi azért a megerősítést! :) Mostmár tényleg semmi baja :)
2012. szept. 11. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:
agybaj! B+
2019. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!