Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezt igy lehet? Már elsőnek...

Ezt igy lehet? Már elsőnek szemüveg helyett kontaklencse?!

Figyelt kérdés
voltam szemészeten mert észrevettem hogy romlott a szemem mondta az orvos hogy szemüveg kell de az a baj hogy én nem birom a szemüveget meg amúgy se akarok az lenni igy már elsőnek szemüveg helyett kontaklencsét szeretnék.
2012. szept. 18. 18:11
 1/4 A kérdező kommentje:

ja és még annyi hogy távolra látok rosszul :/

és kb egy kontaklencse egy hónapra mennyi mindenféle folyadékkal vagy ami hozzá kell ?

2012. szept. 18. 18:13
 2/4 A kérdező kommentje:

na még van kérdés :D

a szemvizsgálat az ingyenes? és ha megvizsgáltak már ott egyből ide is adják a lencsét?:D

2012. szept. 18. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak kötözködős helyek, de nem kényszeríthetnek szemüvegvásárlásra sehol ha te megmondod hogy csak lencsét akarsz és kész:) persze próbálkozni fognak vele, hiszen abban van nekik a sok pénz. Amúgy semmi szükség rá ha úgysem hordanád. Én is kontaktlencsével kezdtem.


Ofotértbe vagy hasonló helyre bemész és megmondod mit akarsz, októberben azt hiszem ingyenes lesz a vizsgálat. Ha van épp neked való próbalencséjük akkor azonnal megkapod, ha nincs akkor rendelnek és visszamész ha szólnak. Utána ha az megfelel neked akkor megrendelik neked a rendes 3 havi adagot. Többet ne rendelj egyszerre, kevesebbet meg nem szoktak.

Ár sokféle lehet. Az én lencsém 3 hónapra 5500 ft + 800 ft a folyadék Rossmannból. Azt ajánlom, mert nagyon jó fajta és olcsóbb mint az optikás folyadékok. Így néz ki: [link] Csak mert mostanság több féle is akad ott, de ez a legjobb.

2012. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. szept. 19. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!