Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol lehet rendelni iWear...

EffyStonem96 kérdése:

Hol lehet rendelni iWear kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
iWear XR Supreme-et használok. A mostanit Vision Expressben vettem. Akkor akciós volt, de legközelebb nem biztos, hogy aaz lesz, és ott egyébként nagyon drága. Nem tudtok egy helyrt, aahol olcsóbb? Vagy egy megbíízható honlapot, ahonnan lehetne rendelni? Mert én keresgéltem, de iWeart sehol nem találtam.

2012. okt. 4. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet nem is találsz, mert nem ez a rendes neve a lencsének. Nézd meg az anyagát és az alapján keress rá. Nem emlékszem már melyik lencse. Valami Coopervisionos termék, nem?
2012. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Az iWear XR Supreme valójában Biofinity kontaktlencse. Én is hasonlóképp jártam és az eOptikások tudták csak a választ. Ajánlom őket, nagyon jók szolgáltatásban és árban is:

[link]

2012. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszi! De ez biztos, mert a kettő doboza teljesen más...
2012. okt. 5. 16:40
 4/7 anonim válasza:

Ez 100%, egy optika honlapján találtam ezt a választ meg:

A gyártó cég csak a forgalmazó számára csomagolja ezen a néven, amúgy ez a termék 100%-ig megegyezik a Soflex cég DISPO BIO, ill. a Coopervision cég Biofinity ill. számos más cég "private label" kontaktlencséjével.


A honlap ez: [link]

2013. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és gondolod, ha visszamegyek az optikába, megmondom, hogy nincs rá pénzem és hogy jó-e a biofonity, fognak tájékoztatást adni, meg az orvos fogad egy kérdés erejéig, amikor egy vizsgálat 5000 Ft?
2013. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hoppá, bocsánat ezt nem ide akartam írni :D
2013. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm én is az eddigi válaszokat, hasonló problémám volt. Azt meg tudnátok mondani, hogy a hasonló nevű, "iWear" multiclean lencseápoló folyadék milyen néven fut?
2017. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!