Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tegyek? Felduzzadt a...

Mit tegyek? Felduzzadt a szemem (alul bővebben)

Figyelt kérdés

Ma reggel mostam le a sminkem mivel siettem, megfogtam a törülköző sarkát és szappant és azzal leszedtem.

De nagyon dörzsölte,piros lett és fáj.

Bekentem Caomilla krémmel de mostmár piros fáj és felis duzzadt:S

Ilyenkor mit tegyek?

Orvoshoz nem szeretné fordulni.Ezt a problémát,hogy lehetne itthon hatásosan kezelni?

Mert holnap 2-3órára el kell hogy múljon.És olyan mintha ráncos lenne a szemem alatt,mert kb 0,5-1cm fel van duzzadva és úgy nézek ki mint aki 4éve nem alszik ha púderezem vagy alapozózom az fáj:S

Ilyen még nem volt.Mit tegyek?

Kérlek segítsetek!


2009. aug. 6. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A szappantól egyszer olyan allergiát kaptam, hogy ihaj! Napokig az utcára sem tudtam kimenni. Azóta semleges folyékony szappant használok. Próbáld jegelni /gyulladáscsökkentő/, esetleg Tetrán kenőccsel is bekenheted vékonyan, de a szembe ne jusson. Mert van külön Tetrán szemkenőcs is, de azt hiszem azt csak vényre adják.
2009. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vegyél magadnak kálcium pezsgőtablettát, ha ez allergia,a kkor azm ajd enyhíti. és jegeld.
2009. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!