Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A 0 dioptriás szemüveglencsére...

A 0 dioptriás szemüveglencsére is lehet kérni Antireflex (tükröződéscsökkentést)? Ciki ilyet viselni?

Figyelt kérdés

Persze egy olyanra gondoltam hogy bemegyek egy optikába kiválasztom a szemüvegkeretet(damilosra gondoltam), és bele 0 dioptriás lencsét +antireflex, karcmentes bevonat, portaszítás, vízlepergetés. Mindezt ugyanannyiért mint egy rendes szemüveget.

Ja és szerintetek ciki ilyet viselni, észrevenné valaki?

19/F


2012. okt. 24. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Észrevehető, hogy nulla dioptriás.
2012. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:-D


Nekem ilyen szemüvegem van, mivel monitor előtt ülök egész nap ezért csináltattam ilyen monitorszűrőset, meg kértem rá mindenféle cuccot. Nulla dioptriás. Sokba került de megérte. Nem ciki. Neked is erre kell? Vagy csak divatból? Divatból azért kár ennyi pénz kiadni, de ha van és szeretnéd akkor csináltass, végül is ne csak a gyengén látók hordhassanak szemüveget, ez diszkrimináció lenne.

2012. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15:59 "végül is ne csak a gyengén látók hordhassanak szemüveget, ez diszkrimináció lenne." milyen igaz is ez nagyon tetszett nehogy már csak ők hordhassanak szemüveget. Amúgy divatból szeretném hordani utcára, iskolába, BKV-ra.
2012. okt. 24. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Divatból... szemüveg.....most tényleg nem fikázni akarok itt bárkit, de a szemüveg arra van, hogy azoknak a látását javítsa akiknek alapból rosszabb (vagy védje a naptól/monitor általi károsodástól) Ez olyan mintha divatból pl mankóval járnál. Hidd el, ha tehetném, nem hordanék szemüveget, de ez van, nincs mese, 7-es szemmel már nem lehet csak úgy minden segítség nélkül meglenni.
2012. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!