Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most mi a teendő, ha a belső...

Most mi a teendő, ha a belső árpám nem múlt el?

Figyelt kérdés
2 hónapja vettem észre a belső árpát. Szemészeten is voltam vele, felírt egy TORBEX nevű kenőcsöt, de ettől sem múlt el, viszont kisebb lett egy kicsit. Páran azt mondták, h ez idővel majd elfog múlni, de mi van ha nem? Menjek el felíratni másfajta kenőcsöt? Ugye nem fogják műteni, ha már kisebb?
2012. okt. 25. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szemészet

bemész kapsz cseppeket, aztán érzéstelenítő inyekciot, felforditják, végeznek egy metszést rajta kicsit megnyomkodják... majd nyomnak rá egy kiló krémet, majd becsuktatják veled, és kapsz rá egy jo kötést ami nyomja mint álat, és másnap otthon(vissza se kell menni) ha leveszed, annyi az egész hogy ugy nézel ki mint aki kapott egy mokesz... ami naprol napra gyogyul, és mire már mindenki tudja a sztorit, hogy egymagad üttél ki 4 csávót, addigra lassan majd nyoma se lessz :)

ez az én tapasztalatom :)

nem vészes 2szer mütöttek, már régebben de ma megint kijött egy , remélem majd elmúlik magátol :)

2012. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne féjj a műtéttől :) ne parázd tul a dolgot, én azt se tudtam mi ez, bementem oszt ki is kapták... eee mondom :) kenőccsel meg ilyenekkel, én nem szroztam... előző válaszoló vagyok
2012. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!