Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Belső tokos redőny felakadt....

Belső tokos redőny felakadt. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nemrég sikerült eltörni a redőny ütközőjét és felakadt.

Nem tudom hogy tudnám elérni hogy ismét lejöjjön, hogy ki tudjam cserélni az ütközőt mert akármit csinálok nem akarja az igazamat.

Mit lehet tenni?


2011. ápr. 28. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Megjegyzem elektromos redönyről van szó.. ez lemaradt...
2011. ápr. 28. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:

szórakoztató készülék??


sztem húzd ki a konnektorból :D


amúgy egy redőnyszerelőt ajánlok...

2011. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
óó, akkor bocs az előzőért, és tényleg egy szerelőt ajánlok...:D
2011. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csodálkoznod kell, hogy a szerelő miért nem jutott eszedbe.


Ha miskolci vagy, írj privátba.

2011. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy ide írtam csak mire észrevettem a sietségbe ide került. Sajnos nem igen lakok Miskolc-hoz közel de megfogadom a tanácsod mert nem szeretném jobban elrontani csak érdekelt hogy mitől akadhatott meg pedig látszatra minden rendben le kéne jönnie de mégse.

Érdekesség képen még annyit hogy a hibajelző led sem világít(Ez a led saját kreálmány párszor már működött amikor hiba volt... Megrögzött barkácsoló lélek vagyok de redőnyökhöz nem nagyon értek csak az elektronikához.)

2011. ápr. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!