Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen kontaktlencsét vegyek?...

Milyen kontaktlencsét vegyek? Hol vásároljak?

Figyelt kérdés

Jelenleg iWear xr supreme kontaklencsét használok, amit egy Ofotértnél vettem elég drágán. Ez egy havi lágy kontaktlencse. Szeretnék a netről rendelni, mivel ott úgy hallottam, hogy jelentősen olcsóbb, viszont ez a terméket, sőt ezt a gyártót sem találom sehol. Milyen kontaktlencsét kéne, hogy vegyek? (Nem akarok ilyen kérdéssel optikust zavarni, mert neki ugye az az érdeke, hogy náluk vásároljak, nem a neten.

Köszi a segítséget.



2012. nov. 4. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbalencsét kérhetsz az optikustól, az általában ingyen van. Aztán, ha beválik, rendelsz a neten.
2012. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy milyen a görbülete, átmérője és a dioprtia és azzal tudod helyettesíteni aminél ezek az értékek megegyeznek.
2012. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a lencse a neten Biofinity néven található. Olyat rendelj... ott ahol legolcsóbban megtalálod postával együtt számolva. Én legalábbis így szoktam rendelni. Mindig ahol olcsóbb.

[link]

[link]

[link]

2012. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Amint látszik is ez Biofinityvel helyettesíthető.

[link]

Én innen rendelek és a Biofinityt használom.

2012. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!