Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Semmi esély rá hogy ne romoljo...

Semmi esély rá hogy ne romoljon tovább a szemem?

Figyelt kérdés
Ma voltunk szemészeten,mert távolra egy kicsit nem látok jól.12 éves vagyok. A doktornő azt mondta hogy fél dioptriás szemüveget kell hordanom,és ez majd a növekedéssel erősödik. De én nem akarom hogy tovább romoljon a szemem,és már ez is olyan rossz,hogy állandóan rajtam kell lennie mert a pici írásokat távol nem látom,de a közelit tökéletesen el tudom olvasni...(De a szemüveg jól áll! :DD)

2012. nov. 17. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez nem akarat kérdése.
2012. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is rövidlátó vagyok mint te. A szem romlása általában 24-25 éves kor körül meg szokott állni. Akkor szóba kerülhet egy szemműtét ami után nem kell a szemüveg. Az elején én sem szerettem, de aztán annyira megszoktam, hogy el sem tudom képzelni magam nélküli. Ma már nagyon szép darabok vannak:-)

De ellenpélda a tesómnak csak 1-2 évig hordott szemüveget és aztán (igaz nem gyógyult meg) de nem is romlott tovább a szeme. (azóta lencsét visel) Remélem segítettem!

2012. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

7 éves korom óta vagyok rövidlátó és azóta mindig romlott a szemem körülbelül 18 éves koromig. Legutóbbi vizsgálatokon azt mondták hogy valószínűleg nem romlik tovább mert már 22 éves vagyok.


Ez ilyen :/

2012. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!