Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse mennyibe kerül?

Kontaktlencse mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Optikában mennyibe kerül kb. a havi kontaktlencse tisztító folyadékkal együtt?
2012. nov. 20. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
folyadék 2,5 körül, kontakt olyan 5-7ezer
2012. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy milyen lencse jó neked,akkor ne az optikában vedd,mert olcsóbban kijössz ha rendeled,arról nem is beszélve,hogy vannak olyan optikák ahol képesek akár 1000 forinttal is többet kérni ugyanazért a termékért. Én évek óta rendelem és eddig semmi probléma nem volt vele,optikushoz csak ellenőrzésre járok. A lencsek.hu webáruházból rendelem.Gyorsan szállítanak,megbízhatóak,nagy a választék és ami a legfontosabb,hogy szállítási díjjal együtt is simán megspórolok 2-3000 forintot(általában fél évi adagot veszek egyszerre).
2012. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem volt kontaktlencsém, szemüveget hordok régóta. Szóval először mindenképp optikussal nézetem meg, majd ha már tudom, hogy nekem milyen lencse kell, akkor majd rendelek netről. De így az elején nem merek még rendelni csak úgy.
2012. nov. 20. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokféle van, 4-20ezer forintig bármi lehet. Ezek ilyen 3 havi adagok általában, annyi van egy dobozban.

Folyadék Rossmannban 800 ft körül is van. Ne hagyd hogy rádsózzanak optikában valami 3000 ft-osat, az is ugyanolyan, csak márka, ezért drága.

2012. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!