Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül a dioptriás...

Mennyibe kerül a dioptriás kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én már nagyon régóta szemüveges vagyok, és arra gondoltam, kipróbálom a kontaktlencsét, (persze ha az orvos is beleegyezik). Körülbelül mennyibe kerülhet egy dioptriás kontaktlencse?
2012. aug. 6. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát attól függ milyet ajánl az orvos,és milyet választasz, nekem havit ajánlott, adott kettő párt hogy próbáljam ki mind a kettőt egy hónapig, de ez a kettő ingyen volt, csak folyadékot vettem 3600ért, most amit már tavaly nyár óta hordok(coopervision, proclear) ez negyedévre 13000Ft, ugy hogy kell 2 csomag három darabos, és ezt ugy használhatom negyedévre, hogy egy párt egy hónapig használok, de ha egyforma a dioptria a két szemeden akkor vehetsz 6 darabosat is, de nekem nem egyforma, azért kell 2 csomag, meg kell negyedévre kb. egy flakon minimum, de van hogy nem tart ki, és én mindig kapok hozzá tokot, de még nem volt olyan hogy ne kaptam volna valami kis ajándékot, mikor csináltattam, akkor napszemüveget kaptam, akkor kaptam már többször is szemcseppet, tokot, kaptam már kis folyadékot is mikor mit, de valamit mindig kapok,


szóval csak nyugodtan vágj bele ebbe a kontaktlencsézésbe, hidd el megéri

2012. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*ja mikoir azt irtam hogy: "amit tavaly nyár óta használok" akkor a fajtára gondoltam, nem arra hogy azt a pár kontaktlencsét használom lassan egy éve, nehogy félreértsd/félreértsétek
2012. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :))
2012. aug. 7. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hónapja váltottam kontaktlencsére. Havi használok, és az első lencsémet ott az optikában rendeltem meg. Utána ugyan ezt a fajtát megrendeltem interneten. Hidd ez semmi különbség nincs a neten rendelt és az optikában vett lencsék között, csak ugye valahogy az optikusoknak is kell pénzt szerezni. Ezért ők is megrendelik olcsón és drágábban eladják.

Így nekem fél éves lencsém az internetről kb. 12 ezer forint. Annyi, mint az előző válaszoló negyed éves adagja.

Folyadékot a Rossmannban veszem, 1300 Ft és kb. negyed évre elég.(arra figyelj, hogy lágylencséhez valót vegyél) A folyadékkal semmi baj, ugyanazt tudja, mint a többi.


A kontaktlencsét nagyon ajánlom, sokkal jobban látsz benne, és észre sem veszed, hogy rossz a szemed. Annyira kell figyelni, hogy minden este kiveszed és jól megtisztítod. Ja, és túlhordani tilos! Azt, hogy netről vagy optikában rendeled meg azt te illetve a család anyagi helyzete dönti el, de én az internetes vásárlást ajánlom.

Sok szerencsét :)

2012. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!