Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan kontaktlencse amit...

Van olyan kontaktlencse amit 1x beraksz és nem kell kivenned pár hétig vagy 1 hónapig? Ha van eltudnátok linkelni, és azt, hogy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
kontaktlencse,szem,rossz,1,hónap,hét
2012. okt. 4. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, de jó drága. És csak optomerista rakhatja be. Asszem.
2012. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi? Méghogy drága, sokkal olcsóbb mint, amit minden nap cserélni kell. Ja és természetesen ugyan úgy berakhatod magadnak. Itt van 1-2 hetes és havi is: [link]
2012. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na várjál 2., a havi lencse azt jelenti, hogy 1 hónap az élettartama, és nem azt, hogy nonstop benn van a szemedben egy hónapig.:) Naponta ki kell venni.
2012. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, de van éjjel-nappali is. Csak tudom, hogy mit viselek :D pl. ez is ilyen: [link]
2012. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jé, és ilyen olcsó? Eleve minden ezen az oldalon nagyon olcsó... Mondjuk pont 2x annyi, mint a kivevős lencse (itt az oldalon). Mert 3 havi annyi, mint abból 6 havi.

És a kivevőset simán túl is lehet hordani.

2012. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy elvileg bent lehet a szemedben, nem jelenti hogy jó is. Eléggé szépen rontja a látást egy idő után. Nekem is olyan lencsém van amit hordhatnék éjjelnappal, de minek? Éjjelre nincs rá szükség... az csak rossz a szemnek, főleg ha arra ébredsz hogy feltapadt a szemhéjadra... kellemes ám. Szóval jobb kivenni, nehogy már ne legyen erre fél perced esténként.
2012. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen ,de én nekem azért kéne éjjel-nappali ,hogy ne keljen minden nap 1 órát ülnöm a tükör előtt ,hogy berakjam a lencsét:D
2012. okt. 4. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak gyakorlat kérdése. Minél többször csinálod, annál könnyebben megy.
2012. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!