Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vajon mitől lehet, hogy egy...

Vajon mitől lehet, hogy egy kis fekete foltot látok a szememmel? Normálisan látok, de egy kis fekete pont jelenik meg, ami nagyon zavar.

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 20:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz, erre nemigen ismerek házi praktikát, amivel megoldható lenne.
2012. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nézd meg, nincs-e benne bogár? ;)
2012. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Megtörölted már az üveget?
2012. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

fekete foltot sosem láttam még,vagy annyira picikét hogy nem zavart


inkább "reszketni" szokott a szemem,ami ijesztő


nem tikkelés,csak a látásomat zavarja

2012. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van. Meg fogod szokni, nem fog eltünni!
2012. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Állandó jelleggel látod vagy csak olykor-olykor jelenik meg? Lehet hogyha csak néha van ,akkor vagy van valami a szemedben(úgyhogy azzal érdemes lenne orvoshoz fordulnod) vagy a fáradtságtól és a megerőltetéstől is lehetnek ilyen nemű problémák. Egyénenként változik, van akinek szúr a szeme, te meg foltot látsz. Próbáld a szemed tornáztatni és pihentetni. Ha szemüveges vagy, vagy van kontaktlencséd akkor próbáld meg azokat kevesebbet használni.

Ha ezek után sem múlik, mindenképp menj el szemészhez.

2012. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Nekem pár hónapja volt ilyenem, hogy éjjel ha kimentem az erkélyre akkor az utcai lámpák és a kivilágított ablakok fénysávjában fekete, kulcslyuk formájú foltot "láttam". Az volt az előzménye, hogy egy átdolgozott éjszaka után reggel hulla fáradtan szárítottam a hajam drótszálas körkefével, és sikerült szemgolyón verni magamat vele...! Dupla látásom lett és a föntebb leírt kulcslyuk alakú fekete folt ahová néztem, a fókuszban. De pár nap alatt elmúlt.
2012. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
szerinted a vakfoltodat látod
2012. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Szedj C-vitamint, Luteint...
2012. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
ha 3D-s szemüveget veszel föl akkor 3D-ben látod?
2012. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!