Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véres a szemem, gyulladt a...

Véres a szemem, gyulladt a szemhéjam, amikor szedem a "csipát" a szememről,3-4 szál szempilla is jön vele együtt, már 2 éve kezdődött, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tudom,sokáig vártam...2 hónapja voltam orvosnál írt fel szemkenőcsöt amit bele kell tenni a szemgolyó alatti részbe,és bepislogni.... 1 hétig csináltam 2% javulás volt.1 hónappal később szemcseppet írattam fel, szebb lett a szemem 60%-al de ugyanúgy véres volt kicsit ,csak a szemhéjamról ment le a gyulladás...sajnos csak 1 hétig tartott.Egyébként ez azóta van mióta a számítógépet megvettem két éve.Ettől lehet? Ennyire nem bírná a szemem?Sokan megszólnak a véres szememért,azt hiszik drogozok.
2012. nov. 20. 21:14
 1/6 ßđkan válasza:
Ne aggódj nekem is ez van szemészeten is voltam 100* de azt mondták hogy közelről nézem a tv-t a laptopot meg a fáradtság miatt is lehet!!
2012. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már voltam a kérdésem kiírása óta újra orvosnál,felírt egy szemcseppet,meg szemkenőcsöt amit a szemhéj mögé kell bekenni.A szemkenőcstől olyan allergiás reakciója lett a szememnek hogy majdnem "kifolyt"....forró volt nagyon és véresebb mint valaha,többet sem kenem bele.Marad a kamillás kezelés.

Azért az elég durva hogy a szemészeten sem tudtak mit csinálni a szemeddel, ez azért elég szégyen a szemész orvosokra nézve.Melyik városban voltál szemészeten?

2012. nov. 23. 23:27
 3/6 ßđkan válasza:
Hát ez van,de nekem azon kívűl tökéletes a szemem nem vagyok szemüveges sem...Tee??
2012. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem valamit egyébként. :)
2012. nov. 25. 23:28
 5/6 A kérdező kommentje:
A szemem gyógyul.Voltam újra az orvosnál, van egy szemcsepp ami hatásosnak tűnik,bár lassan gyógyul nagyon a szemem.Félek ha abbahagyom a kezelést, akkor visszajön a gyulladás,márpedig 5 napnál tovább nem cseppentgethetek.
2012. nov. 26. 12:28
 6/6 ßđkan válasza:
Ja bocs nyíregyházán!!
2012. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!