Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csontkovácsolással tényleg...

Csontkovácsolással tényleg javítható a rövidlátás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
átkalapálja a koponyád? másképp nem tudom elképzelni....ekkora zöldséget
2009. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát ez nem zöldség!!!!!

nézz utána ha nem hiszed!

2009. aug. 16. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
ezmármegin vmi természetgyógyászos maszlag
2009. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
a rövidlátás oka vagy a szem szöveti szerkezetének elváltozása, vagy a szemgolyó méretének és alakjának deformációja. melyiket is gyógyítja a csontkovács? ha meg ennyire tudod, hogy igen, minek kérdezed meg?
2009. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Úgy néz ki, a természetgyógyászok mindent "belemagyaráznak".

Aki tanult élettant az tudja, aki nem, nem. A csontkovácsok nem tanultak, ugyanis hazánkban sosem volt csontkovácsképzés, ergo papírja sincs róla hogy tudja egyáltalán azt, amit csinál. Ez tény.

2011. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, nekem aranyerem és torokgyulladásom is volt, ráadásul egyszerre. Nekem a szomszéd Julika néni ajánlotta és azóta enyhültek a panaszok. Kenegesd ecettel a szemedet és elvileg attól is megjavulhat. Az emberi test kifürkészhetetlen. Hidd el fogsz még újat és nem ujjat látni.
2013. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt a kérdést komolyan gondolta? Persze javítható koponya kovácsolással.. XD Retardált emberek :c
2013. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!