Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül a szemnyomásmér...

Mennyibe kerül a szemnyomásmérés egy optikában?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy nem egyenáras a dolog, de mivel még elképzelésem sincs, így legalább megközelítő árnak megfelelne egy válasz. Vagy több válasz. Köszönöm.

Ja, azért azt, hogy melyik város, azt legyetek szívesek,írjátok oda. Köszönöm.



2012. nov. 25. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem optikában nem végeznek ilyet. Ott a látótér vizsgálat van csak.
2012. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 különböző optikába voltam, egyikbe se végeztek szemnyomásmérést (Győr). Sztk-ba viszont igen, ott ingyenes.
2012. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Végeznek, nemrég mondta egy szemorvos a szakrendelésen.


Viszont még egy kérdés: az optikákban általában inkább csak non-contactos mérés van?


Mert most közben keresgetek a googleban, és idáig bármely optikát találtam, ez az érintés nélküli mérés van mindben.:( Viszont árat még egyiknél sem találtam:(

2012. nov. 25. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezer forint körüli a díja optikai szaküzletekben. Szakorvosi rendelőben, ha orvos kíváncsi rá, s biztosított vagy, akkor természetesen ingyenes.
2012. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget. Közben én is találtam egy helyen árat, én is 1000ft-ért, csak nem találtam dátumot a honlapon, így nem tudtam, hogy mennyire aktuális vagy sem a feltüntetett ár. Ezek szerint az:)
2012. nov. 25. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol szemész csinálja a szemvizsgálatokat ott jó eséllyel van ilyen (a levegőfújós változat), ami akár alapban benne van egy teljes szemvizsgálat árában is.
2012. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.
2012. nov. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!