Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudják megmondani, hogy...

Hol tudják megmondani, hogy milyen szemüvegre lenne szükségem? Optikában végeznek ilyen vizsgálatot? Vagy csak szemészeten?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Végeznek.
2012. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! és azért fizetni kell?
2012. jan. 11. 20:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Elmész és megkérdezed, hogy mennyibe kerül a szemvizsgálat. Ha vásárolsz is mindjárt szemüveget, akkor van-e és mennyi a kedvezmény.
2012. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Úgy tudom, az OFOTÉRT-nél ingyenes, ha vásárolsz szemüveget.
2012. jan. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ott csináltatod a szemüveget,teljesen ingyenes!

Most voltam én is...tehát ez biztos!

Nézz körül,mert mindig vannak akciók....:o)

2012. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja,nem csak az Ofotért-nél!
2012. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mióta megszűnt a szemüvegek TB-támogatása, sokan nem orvosnál íratják fel, hanem az optikákban, mert nem kell annyit várni. Azok pedig felkészültek erre: van ahol orvos rendel, máshol optometrikus szakember. Ez utóbbi általában ingyenes. Megéri nekik, mivel ott rendeled a szemüveget.
2012. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem ingyen megnézték, de nem vettem szemüveget. sajnos nem tudom már hol voltam ezzel mert vagy öt éve volt, egy kis optikában, de tök kedvesek voltak. az tuti, hogy neten találtam.
2012. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bebibubi válasza:
Szerintem célszerűbb orvosnál felíratni, én személy szerint nem bízom az optometristákban, habár ők is szakemberek. Az orvos azért mégiscsak orvos. Jobban tudja.
2012. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sértz Optika Bp Üllői út 44.Nyitva:H-P:9-18.A Corvin mozi oldalában találod.Én már 20 éve náluk csináltatom a szemüvegeimet és tökéletesek.Elég speciális szem betegségem van szóval ere kényes vagyok de ők tényleg jók és megfizethetők.
2012. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!