Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » S. O. S kontaktlencse gond?

S. O. S kontaktlencse gond?

Figyelt kérdés

Nemtudom mitörténhetet a jobb szememen a kontaktlencsémmel egyszerüen homályosan látok...Pedig meg néztem és bent van ez azota van amióta megdörcsöltem a szemem !!Talán fel levegösösdött altta??

Nincsnek most is s dolgaim hogy kitudjam szedni...


2009. aug. 18. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy lecsukod a szemed, és a szemhéjad külső sarkát egy kicsit meghúzod az egyik ujjaddal. Nekem be szokott válni ;)
2009. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem pár perc és elmúlik. Szokott olyan lenni, hogy egy pici szemváladék belemegy a lencse alá.

Tanulság: mindig legyenek nálad a "dolgaid"! Én is lencsés vagyok, egy üres tok, amiben van ápoló folyadék mindig nálam van, bárhova megyek. Ilyenkor csak kivennéd a lencsét, megúsztatnád, és már rendben is lenne..

2009. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!