Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet ez? Annyira...

Mitől lehet ez? Annyira odafigyelek és mégis mindig begyullad a szemem.

Figyelt kérdés
Nyár óta most van begyulladva a szemem hetedszerre.Mindig elmegyek dokihoz,mindig időben,de mégis mindig visszatér a gyulladás a szememre.Arcmosás közben szokott szúrni hirtelen és addig marad ez az állapot,amíg nem használok tobradexet.Azt mondta a szemész hogy kötőhártya gyulladás.
2012. dec. 6. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
lány vagy? Sminkelsz?
2012. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.A szempillaspirált le kell mosnom minden este.Garnier arclemosót használok,meg néha Dove szappant.
2012. dec. 6. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor próbálj ki másik spirált és másik lemosót. És ha lehet a szemedre ilyen habzó dolgot ne kenj. Lemosóból én a bioderma micellásat ajánlom. Nem olcsó, de rengeteg, sokáig elég. Egy átlátszó, vízszerű folyadék. Nekem is volt ez, és ahogy próbálgattam, azt vettem észre, hogy az avonos lemosótól totál bedurran, másnapra tiszta csipaszerű váladék.
2012. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!