Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 6 hónapja edzem teremben....

6 hónapja edzem teremben. Mennyi idö kell hashoz hogy jol nézzen ki, lapos legyen, persze a kajára odafigyelek és keményen edzem. Sokan monták hogy hosszú folyamat a has kialakítása de mégis mennyi idő és mit kell tenem hogy hatást érjek el?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő. Vannak pocakosabb egyének, akiknek még árt is a hasizom túleröltetése, mert túlerőltetés energiaigényét a szervezet a hasizmokból is nyerheti. Ilyenkor minél többet dolgozik az ember, annál nagyobb és tónustalanabb lesz a pocakja. Függ a végzett munka mennyiségétől is és a gykorlatoktól is alhasra legjobb bordásfal melletti zsugorfelülés. Optimális esetben 3 hónap alatt szép eredményt el lehet érni. A Neked legmegfelelőbb módszerekről kérd ki edző véleményét.

UI: A feszes hashoz intenzív kalórialeadás kell, ami a hasűri zsírszövetet is égeti. Erre legjobb a szobabicikli. Szóval a felülések önmagukban nem elégségesek a szép hashoz - mindig minden izomcsoportot meg kell hozzá dolgoztatni.

2010. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
25éves vagyok de semmi gond a felső résszel agyon meg vagyok vele elégedve kar hát váll láb minden csak a has nem jo ha fogyok akkor elveszítem eddigi jó formám heti 4 x járok terembe 2 órát edzem és a terem vezető minden segítséget megad. 8 hónapja edzem megszakítás nélkül 178 cm magas vagyok és 81 kiló
2010. nov. 12. 08:42
 4/4 anonim ***** válasza:
be kell vigyed 10% alá a testzsírtartalmadat... a legtöbb embernek (főleg aki mozog rendszeresen) szép hasizma van, csak hát eltakarja a háj, vagy zsír. Nem egészségtelen mennyiség, hiszen amikor kockás a hasad ott már túl alacsony a testzsírszázalékod. 8% körül még nem kóros a sztori (átmenetileg legalább is nem veszélyes az egészségedre állítólag 6 már kicsit grízes). Szóval inkább olyasmit csinálnék a helyedbe, ami némileg mozgatja a hasat és hatékonyan égeti a kalóriákat. Pl mellúszás.. napi 1 óra, és szerintem 1-2 hónap és eléred a kívánt eredményt, feltéve ha úgy is táplálkozol persze
2010. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!