Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A jobb oldali szemhélyam...

A jobb oldali szemhélyam egyre gyakrabban és többet rángatózik saját magától, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Már évekkel ezelőtt is volt ilyen, de nem ilyen gyakran. Fájdalmat, viszketést, irritációt nem érzek. Viszont eléggé kellemetlen érzés. A bal szemhélyam egyáltalán nem csinál ilyet. Lehet, hogy valami irritálja? De akkor mért csak a jobb szememnél? Vagy idegi alapon lehet valami?

2012. dec. 18. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyenem van, ugyanúgy a jobb szememen.


Én nem tulajdonítok különösebb jelentőséget neki, mert kb. 4-5 évente jön elő kb. egy hétig csinálja napjában többször.

Szerintem egyszerű fáradtág vagy kimerültség.

Komolyabb okot felesleges keresni...

2012. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, kimerültség, fáradtság okozza. Próbálj meg kicsit többet pihenni - könnyű ezt mondani - és esetleg szedj valami vitamint.
2012. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is szokott.Csak nekem meg mindig a bal.Ne tulajdoníts neki semmi jelentőséget,ez tényleg idegi alapon van.
2012. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kevesebb alkohol/kave/energiaital (vizhajtok), magnezium, es egy kis b vitamin komplex, es pihenes. sok folyadek, lehetoleg zoldsegbol-gyumolcsbol (asvanyi anyagok).

artalmatlan kellemetlenseg.

2012. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! Alkoholt nagyon ritkán iszom, kávét naponta max. 2x. Kipihentnek érzem magam legtöbbször. Őszintén szólva eléggé aggódom, mert egyre gyakrabban jön elő és érdekelne, mi az oka
2012. dec. 19. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!