Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jobb a saját ló mint néha-néha...

Jobb a saját ló mint néha-néha lovas túrára menni egy sima lovardai lóval?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sokkal jobb.Mert pl:lovardai lóval elmész lovastúrára fizetni kell a túráért+nem biztos hogy olyan lovat kapsz amit kiismertél és ledobhat...

a saját sz tem azért jobb mert amikor csak akarsz és van időd ki tudsz vele menni ki tudod ismerni hogy mitől félhet mitől nem...Vagy is hát sok minden van amiért én a saját lovat ajánlom mint az iskolai lovakat.

2012. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha ismered a lovardát, tehát az ott lévő lovászt vagy igazgatót és tőle kérsz tanácsot, illetve, hogy milyen temperamentumos lovat szeretnél akkor a lovardai ló sem rossz. Persze ha van saját lovad akkor minek lovagolnál a lovardain?
2012. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is voltak saját lovaim, de ültem sokat más lovakon is. nagy volt a különbség a lovak között, én a sajátomon sokkal jobban éreztem magam mint egy másén.
2012. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A saját lovat minden nap lovagolni kell, nem csak néha-néha elmenni vele túrázni. Ha te csak néha-néha túrázni szeretnél, akkor ne vegyél saját lovat.
2012. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pl. a saját lovamat egész biztos nem vinném el túrára, főleg nem hosszúra. Szóval ha tényleg túráról és nem egy sima tereplovaglásról van szó, akkor inkább a lovarda lovát "fárasztom" vele. Jó, de mondjuk sportló nem is arra való.

Egyébként egyet értek az előttem szólókkal.

2012. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!