Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik a legjobb kontaktlencse?

Melyik a legjobb kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Illetve a Bausch&Lomb márkájú kontaktlencséről mik a tapasztalatok? Én eddig emO2-t használtam,amit az optikus ajánlott, de ezt drágának tartom. Mennyire biztonságos az internetről rendelni kontaktlencsét? Rendeltetek már így lencsét?


Örülök minden hasznos tanácsnak/tippnek.



2013. jan. 3. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a jó, nem mindenki szeme bírja az összes féle lencsét, ezért nem is szabad találomra rendelni sose.

em02-ről életemben nem hallottam még, de lehet ez is csak egy optika által átnevezett lencse, aminek amúgy lenne normális márkája is... a lencse adatai alapján neten rá is lehet találni biztosan. Oxigén áteresztés, víztartalom, anyag, gyártó, stb.

Én mindig a neten rendelek lencsét, ahol épp a legolcsóbb ami kell, mert mindig van valahol akció, vagy épp ajándék jár hozzá valahol... a lencse ugyanaz mint amit optikában is vehetsz, csak olcsóbb mivel nem számítják neked bele a boltfenntartást meg dolgozók fizetését, mivel webshopnál nincs is ilyen.

2013. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!